1000x200_szkoleniaOferta szkoleniowa BDO HBC BI bazuje na szerokiej wiedzy i doświadczeniu, które codziennie budujemy na prowadzonych projektach doradczych. Ich ważną cechą jest skupienie się na praktycznych korzyściach z prowadzonych szkoleń i oparcie się na najlepszych i sprawdzonych wzorcach przy ich organizacji. Wszystkie oferowane przez nas moduły zostały opracowane, wystandaryzowane oraz są ciągle rozwijane podczas realizowanych przez BDO HBC BI projektów doradczych. Wykładający trenerzy są równocześnie praktykami pracującymi jako konsultanci-wdrożeniowcy, ponadto wszyscy trenerzy przeszli czterostopniowy proces certyfikacji wewnętrznej.

„Szkolenie jest jednym z kluczowych narzędzi zmiany kultury organizacyjnej” 

Jarosław Sobkowiak, prezes BDO HBC BI


Harmonogram szkoleń w II półroczu 2018

Temat szkolenia
Termin
Miejsce
Zapisy
Wprowadzenie do Lean M. z grą piwną 5 października
23 listopada
Katowice
Wrocław
Zapisz się teraz
Lean office 28 września
30 listopada
21 grudnia 2018
Warszawa
Wrocław
Warszawa
Zapisz się teraz
Lean Office – 5S i warsztat (symulacje) 26 października Warszawa Zapisz się teraz
Siedem podstawowych narzędzi kontroli jakości – 7QC 4 września
23 października
Wrocław
Katowice
Zapisz się teraz
TPM – Produktywne Utrzymanie Ruchu 9 listopada
7 grudnia
Wrocław
Katowice
Zapisz się teraz
TPM – Autonomiczne utrzymanie ruchu 14 września
12 października
Wrocław
Wrocław
Zapisz się teraz
System Pull 21 września
26 października
7 grudnia
Katowice
Wrocław
Katowice
Zapisz się teraz
ZPC oraz kluczowe wskaźniki 21 września
5 października
2 listopada
30 listopada
21 grudnia
Katowice
Warszawa
Wrocław
Warszawa
Katowice
Zapisz się teraz
Wprowadzenie do mapowania strumienia wartości 5 października
23 listopada
Katowice
Wrocław
Zapisz się teraz
Macierz QFD 2 listopada Katowice Zapisz się teraz
TWI 3 września
1 października
5 listopada
3 grudnia
Katowice
Wrocław
Katowice
Wrocław
Zapisz się teraz
Zarządzanie zmianą 31 sierpnia
21 września
15 października
12 listopada
Warszawa
Wrocław
Katowice
Warszawa
Zapisz się teraz
Skuteczna komunikacja 17 września
15 października
5 listopada
10 grudnia
Wrocław
Katowice
Wrocław
Katowice
Zapisz się teraz

Na bazie naszych doświadczeń przygotowaliśmy także kompletny program szkoleń dla kadry zarządzającej:

AKADEMIA LIDERÓW PRODUKCJI 


Dlaczego warto szkolić się z BDO HBC BI? Ponieważ nasze szkolenia:

  • realizowane są jako szkolenia otwarte lub szkolenia na zamówienie,
  • w przypadku szkoleń na zamówienie program szkoleniowy jest dostosowywany do potrzeb Klienta z uwzględnieniem pełnej palety szkoleń realizowanych przez Grupę BDO,
  • są realizowane przez doświadczonych, certyfikowanych trenerów, uczestniczących w projektach wdrożeniowych BDO HBC BI,
  • zostały sprawdzone i są cały czas rozwijane w odpowiedzi na potrzeby praktyczne występujące podczas rzeczywistych prac wdrożeniowych,
  • są realizowane wg najlepszych wzorców na każdym etapie szkolenia,
  • są realizowane w dogodnych lokalizacjach we biurach BDO w Polsce,
  • są ciągle rozwijane zarówno pod względem zakresu tematycznego jak i jakości szkoleń w taki sposób aby skutecznie reagować na potrzeby uczestników.

Sylwetki prelegentów i trenerów

Jarosław SobkowiakJarosław Sobkowiak/Prezes zarządu

Jest współzałożycielem firmy. Członek Society of Manufacturing Engineers. Makler papierów wartościowych. Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni oraz Inwestycji Kapitałowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Realizował projekty doradcze dla funduszu venture capital – MCI Management S.A., był odpowiedzialny za pozyskanie finansowania i wprowadzenie spółki do publicznego obrotu. W HBC odpowiada za rozwój biznesu, a także bezpośrednio nadzoruje realizację projektów wdrożeniowych. Przeprowadził wiele projektów reorganizacyjnych i wdrożeniowych m.in. dla spółek działających w przemyśle maszynowym, remontowo-produkcyjnym, przemyśle lekkim, branży FMCG. Jego głównymi klientami są Tarczyński S.A., Grupa Kopex oraz Bumar S.A. Ponadto współpracował jako tłumacz i redaktor naukowy z Wydawnictwem Finansowym WIG-Press.

MG_6946scalone_03Karol Kalnik / Trener wewnętrzny

Absolwent Wydziału Ekonomii, Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji z siedzibą w Bytomiu, na kierunku Zarządzania i Inżynierii Produkcji, gdzie uzyskał dyplom z wyróżnieniem w ramach specjalizacji – zarządzania jakością i technologią produkcji. Zdobywał doświadczenie pracując przez 10 lat w branży motoryzacyjnej, na stanowiskach dozoru obszarów produkcyjnych, trenera i koordynatora kluczowych zagadnień systemu GM GMS (Globalnego systemu produkcji General Motors – opartego na filozofii Lean Manufacturing). Specjalista z zakresu zarządzania jakością, pracy standaryzowanej oraz systemów ciągłego doskonalenia. Obecnie realizuje projekty wdrożeniowe jako: konsultant, trener wewnętrzny i wykładowca – narzędzi systemu Lean Manufacturing, na kursach i warsztatach tematycznych.

Łukasz MarzecŁukasz Marzec / Partner

Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzanie produkcją w Wyższej Szkole Europejskiej im. Józefa Tischnera w Krakowie. Posiada także tytuł MBA, który uzyskał na Akademii Leona Koźmińskiego. Pracował w koncernach motoryzacyjnych. Był odpowiedzialny za zarządzanie i optymalizację procesów produkcyjnych oraz logistycznych. W BDO HBC BI odpowiada za projekty reorganizacyjne w oparciu o metodologię Lean Manufacturing spółek z sektora maszynowego, budowlanego, produkcyjnego oraz przemysłu lekkiego. Odpowiada także za procesy reorganizacyjne. Pełnił funkcje kierownicze w firmach klientów.

phpThumb_generated_thumbnailpng (5)Adam Stopiński / Specjalista Lean

Absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Śląskiej oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i na AGH w Krakowie. Dodatkowo ukończył kursy optymalizacji procesów oraz doskonalenia jakości wg Lean Six Sigma. Pracował także w przemyśle ciężkim oraz samochodowym. W BDO HBC BI jest odpowiedzialny za wdrażanie projektów poprawy i wzrostu efektywności linii produkcyjnych. Prowadził wiele projektów, których efektem była redukcja zidentyfikowanych strat.